Tuna dhe Patrisi larg njëri- tjetrit

Tuna dhe Patrisi larg njëri- tjetrit

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu dhe partneri i saj Patris Berisha janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku, por edhe shumë të komentuar në mediat rozë.

Tuna dhe Patrisi janë mjaft aktive në rrjetet sociale, së fundi, Patrisi publikoi një video në veturë, teka shfaqet duke dëgjuar njëkëngë të Tunës.

Këngëtarja më pas këtë video e ripostoi në Instagramin e saj ku shkroi “Më mungon”.

Me këtë veprim Tuna la të kuptohet seështë larg Patrisit, e kjo gjë po e bën atë të ketë mall për të.

Tuna dhe Patriri, për herë të parë u bënë prindër të një djali në vitin 2017, ku djalin e tyre e pagëzuan me emrin, Tian./21Media