Rep-artistja e njohur, Loredana, muajt e fundit ka qenë mjaft aktive në publikimin e projekteve të reja muzikore. Ajo duket se nuk do ndalet pasi që përmes një postimi në Instagram ka treguar se është duke punuar për projektin e ri.

Kënga e Loredanës që pritet të publikohet së shpejti titullohet “Tut mir nich leid”, që në shqip do të thotë ‘Nuk më vjen keq’.

 

View this post on Instagram

 

Morgen neue Hörprobe! “Tut mir nicht leid”

A post shared by Loredana (@loredana) on

 “Rockstar” është kënga e fundit që është publikuar para një jave dhe deri tani në YouTube arriti mbi 2 milionë klikime./21Media