Policia sot bëri të ditur se dje në Prishtinë është arrestuar një i dyshuari, pasiqë kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij, viktimës femër kosovare më 12.05. 2020.

Sipas policisë, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar./21Media