Policia ka informuar se mbrëmë rreth orës 20:30 janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që pas një mosmarrëveshjeje në trafik janë rrahur në mes vete.

Gjatë arrestimit, siç ka informuar policia, dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime.

“Të gjithë të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.”, ka bërë të ditur policia./21Media