Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati sot publikoi projektin e radhës, në bashkëpunim me DJ Sardin.

Kënga titullohet “Bardh’ e blu” dhe u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur Ronela Hajati, ndërsa për videon e “Bardh’ e blu” është përkujdesur Max Production./21Media