Javën e kaluar (29 korrik), këngëtarja e mirënjohur, Enca Haxhia, në bashkëpunim me Don Xhonin publikuan projektin “Break Down”.

E sot artistja bëri të ditur se kënga e tyre ka arritur 4 milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja publikoi një imazh në instagram, teksa la edhe një shkrim. “BreakDown 4Milly Haver”, shkroi Enca.

Në fotografinë e publikuar për 2 milionë e 300 mijë ndjekësit e saj, këngëtarja mori komente dhe pëlqime të shumta./21Media