Një videoklip mjaft i veçantë

Një videoklip mjaft i veçantë

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Rina Balaj dhe Sin Boy publikuan këngën e re. “Tetancion”, mban titullin kënga e tyre që erdhi e shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë. Në fillim të klipit janë publikuar fotografi nga fëmijëria e Rinës, transmeton rtv21.tv

Rina dhe Sin Boy duken mjaft të lumtur në klipin e këngës së re./21Media