Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Dafina Zeqiri sonte publikoi projektin e radhës. “Milion $” titullohet kënga e artistes, të cilën ajo e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës “Milion $” është shkruar nga Elinel, ndërsa, për muzikën dhe melodinë është përkujdesur Dafina.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Entermedia.

Vlen të ceket që në këtë projekt Dafina duket shumë më ndryshe se në projektet tjera, e veshur si nuse, duke kombinuar veshjen tradicionale me modernen./21Media