Rep-artisti i njohur shqiptar, Trim Jetullahu sot publikoi projektin e radhës.

“Për Shqipni” quhet kënga e re e Trimit, e cila u publikua me videoklip.

Për tekstin e këngës “Për Shqipni” janë përkujdesur Trim Jetullahu dhe Edlir Begolli, ndërsa për muzikën Edlir Begolli.

Ndërkohë, videoklipi është realizuar nga Melodi Studio./21Media