Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, sot publikoi këngën e radhës, në bashkëpunim me Don Xhonin.

Kënga titullohet “Break down”, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga Enca dhe Don Xhoni, ndërsa për beat-in janë përkujdesur Mixey & Apollo.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Max Production./21Media