Kënga u publikua me tekst

Kënga u publikua me tekst

Artisti i njohur dhe mjaft i pëlqyer, Yll Limani publikoi projektin e radhës.

“S’ki me m’pa” titullohet kënga e re e Yllit, të cilën e solli sonte si demo.

“Filloi si demo e punume nga une per dike tjeter, u shpernda, u pelqy dhe ja ku e keni si demo, ne teresi”, shkroi Ylli në instagram, krahas videos.

Kujtojmë që projekti paraprak i Yllit është “Pse je me to” i publikuar në muajin gusht. Projekti ka arritur mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media