U shënua 110-vjetori i lindjes së Shën Nënës Terezë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

U promovua libri “Nga Gonxhe Bojaxhiu deri te Nënë Tereza, një sagë për jetën e shqiptarëve katolikë të Shkupit”

Me rastin e 110-vjetorit të lindjes së Shën Nënës Terezë u promovua libri “Nga Gonxhe Bojaxhiu deri te Nënë Tereza, një sagë për jetën e shqiptarëve katolik të Shkupit” të autorëve Skender Asllani, Nora Maliqi Zylali dhe Albert Ramaj.(E pergaditi- Abaz KRASNIQI)./21Media