Kënga titullohet “Yjet”

Kënga titullohet “Yjet”

Dy artistët e njohur shqiptar, Uki Latifi dhe Ergen Berisha kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Yjet” dhe është shoqëruar edhe me videoklip, përcjell rtv21.tv

Tekstin e kanë shkruar të dy artistët, ndërsa për videoklipin është përkujdesur, Flamur Hasani.

Ky është bashkëpunimi i parë i artistëve dhe mbetet të shihet nëse do të pëlqehet nga publiku./21Media