Një këngë mjaftë ritmike

Një këngë mjaftë ritmike

Këngëtari i njohur, Uki Latifi ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me dy DJ më të njohur në Prishtinë, DJ Pm dhe DJ Dagz.

“Jena Dashni” titullohet kënga e cila është mjaft verore me një tematikë të bukur dashurie.

Kjo këngë është finalizuar edhe me klip nga produksioni Asha./21Media