Pas izolimit disa mujor në Londër për shkak të pandemisë së koronavirusit, prindërit e Rita Orës, Besniku dhe Vera kanë zgjedhur UIqinin për t’i kaluar pushimet verore.

Ata në rrjetet sociale kanë publikuar imazhe përmes së cilave tregojnë se si po kalojnë në Ulqin.

Çifiti duken shumë bukur, vlen të theksohet se Vera nuk dallohet nga një vajzë e re në të 20-tat, ani pse është nënë e tre fëmijëve./21Media