Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj

Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë që skuadra të jetë në nivelin e duhur.

Në 20-25 ditët e ardhshme disa lojtarë do të largohen. Dua ta rregulloj ekipin”, deklaroi ai

Mediat angleze thonë që katër lojtarët me të padëshiruar nga tekniku spanjoll janë: Shkodran Mustafi, Mohamed Elneny, Emile Smith Rowe dhe Nacho Monreal./21Media