Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza bashkë me vajzën e saj Gresa Behlulin kanë uruar përvjetorin e Pavarsisë së Kosovës.

Nënë e bijë të veshura me veshje sportive që mbajnë mblemën e shtetit, dhanë një mesazh emocionues në përvjetorin e 13-të

“Unë bija jote, Kosovë. Urime dita e Pavaresisë”, ka shkruar Gresa në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli)

 Kosova sot feston 13-vjetorin e pavarsisë së Kosovës. Qeveria në detyrë e Kosovës ka treguar se këtë ditë do ketë një sërë aktivitetesh, duke përfshirë, homazhe, ekspozita, si dhe aktivitete kulturore. /21Media