Reperi shumë i fashmëm kosovar i është rikthyer muzikës

Reperi shumë i fashmëm kosovar i është rikthyer muzikës

Jemi mësuar që të presim shumë kohë për një këngë të reperit Viktor Paloka, mirëpo ajo pritje u shpërblye sot, shkruan rtv21.tv.

Reperi që jeton dhe vepron në Amerikë publikoi këngën e tij të re, të titulluar “A Pe Sheh”, në bashkëpunim me Milotin dhe Don Phenom.

Siç jemi mësuar shumë herë kënga e tij u prit me padurim dhe pranoi shumë lëvdata nga fansat menjëherë pas publikimit./21Media