David de Gea është një nga portierët më të mirë në botë

David de Gea është një nga portierët më të mirë në botë

Manchester United dëshirojnë që ta mbajnë atë në radhët e tyre, andaj kanë refuzuar një ofertë prej 60 milionë eurove nga Real Madrid, shkruan rtv21.tv.

Reprezentuesi spanjoll ka kohë që është cak i skuadrës spanjolle, por United ngurrojnë shumë që ta shesin atë, dhe për këtë arsye i kanë thënë jo edhe një herë mundësisë që spanjolli të transferohet në Santiago Bernabeu./21Media