Meqë jemi në prag të ndërrimit të moteve, emrat e njohur të skenës muzikore përmes ekranit të RTV21 dhanë uratat më të mira për vitin 2021.

Ndonëse dihet se viti 2020 kishte një ndjenjë më ndryshe nga vitet tjera dhe më pak punë, VIP-at shqiptarë më shumë dashuri iu drejtuan fansave me fjalët e urimet më të mira për vitin që po vjen. Urimi i pothuajse secilit këngëtar në radhë të parë ishte shëndeti, shkruan rtv21.tv.

Gili, Ramzie Osmani, Edona Llalloshi, Meda, Shkurte Fejza, Fatos Kryeziu, Lori, Nysret Muçiqi e shumë këngëtarë të tjerë uruan vitin 2021./21Media