Motra e Afërditës feston ditëlindjen

Motra e Afërditës feston ditëlindjen

Modelja, këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj Kindl, bashkë me nënën dhe motrën e saj, Jehonën, kanë udhëtuar për në Paris, shkruan rtv21.tv

Në rrjetet sociale, ato vazhdimisht po publikojnë fotografi dhe video, ku shihet se po kalojnë kohë të mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Sot, Jehona feston 25 vjetorin e lindjes dhe një urim nga motra e saj, Afërdita, nuk ka munguar.

“Urime ditëlindjen shpirti im … të dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday my soul… love you 💕

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Ndryshe, Afërdita Dreshaj ka një kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor./21Media