Reperi i njohur Fero sot feston ditëlindjen.  Ai ka pranuar urime nga miqtë e fansat e tij, por më i veçanti ka ardhur nga e dashura, modelja, Arbenita Ismajli.

Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale përveç se e ka uruar, ka shprehur edhe dashurinë që ndjen për Feron.

Fero dhe Arbenita janë një prej çifteve më të njohura të showbizit, imazhet e tyre në rrjetet sociale nuk lënë pa u komentuar nga fansat e tyre të shumtë./21Media