Me rastin e Festës së Vitit të Ri, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka uruar qytetarët e Kosovës.

Në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka publikuar një fotografi me gruan dhe vajzën e tij.

“Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!”, ka shkruar Kurti krahas fotografisë në Facebook./21Media

Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!

Posted by Albin Kurti on Thursday, 31 December 2020