Festë në familjen Fejzullahu

Festë në familjen Fejzullahu

Arti, i pashmi i familjes Fejzullahu sot feston datëlindjen e 11-të. Personat e zemrës ia bënë më të veçantë këtë ditë përmes dedikimeve të bukura për datëlindje. Edhe sot në këtë ditë speciale për të ia dëshmuan se sa shumë e duan atë.

Me fjalët më të bukura e uroi edhe babai, Ermali. “Urime Ditelindjen E 11 Arti. Uroj te kesh shendet ,dhe u rritsh i lumtur se bashku me gjithe femijet shqipetar kudo qe jane.”, shkroi ai krahas fotografisë.

Një urim të veçantë i dedikoi edhe e ëma, Ariana. “Zoti te bekoft biri im! Happy birthday”, shkroi ajo krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

Zoti te bekoft biri im! Happy birthday @fejzullahuart ❣️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Ermali para 10 viteve u martua me bukuroshen nga Prishtina, Arianën, me të cilën ka katër fëmijë./21Media