Këngëtarja uroi fëmijët me mesazh të veçantë dhe të fuqishëm

Këngëtarja uroi fëmijët me mesazh të veçantë dhe të fuqishëm

Me rastin e 1 qershorit- Ditës Ndërkombëtare të fëmijëve, ka uruar edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna.

Këngëtarja që u bë nënë javë më parë, përmes një postimi ka uruar fëmijët për ditën e tyre. ”Lumturia më e madhe e një fëmije është të dimë se ai është i dashur! Urime dita e fëmijëve”, ka shruar Tuna në Instagarm.

Ndryshe, ajo dhe Patrisi janë duke shijuar çdo moment me djalin e tyre, Tianin, të cilat po i sjellin me fotografi në forma të ndryshme./21Media