Hana publikoi fotografi duke u puthur me Labin

Hana publikoi fotografi duke u puthur me Labin

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri sot feston 40 vjetorin e lindjes, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast, Labi ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe shoqëria e tij. Në këtë ditë të rëndësishme nuk ka munguar urimi edhe nga bashkëshortja e tij, Hana.

Hana në Facebook ka shkruar fjalët më të mira për Labin, teksa ka publikuar një fotografi në të cilën çifti shihet duke u puthur.

“Urime zemer Të uroj edhe shumë vite të tjera dhe tu realizofshin të gjitha deshirat ne jetë ashtu siq na i plotsove neve dhe shumë të tjerëve krenaria jonë“, ka shkruar Hana në Facebook.

Hana gjithashtu ka zbuluar edhe torën e ditëlindjes së Labit.

Labi dhe Hana nga martesa e tyre disa vjeçare, kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vajzë, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Faleminderit për ditet e mira” është projekti i fundit muzikor nga Labinot Tahiri. Kënga ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media