Është arrestuar të martën në Prishtinë një i burrë kosovar, sepse në vazhdimësi ka ushtruar dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij dhe fëmijëve të tij.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.”, bëri të ditur sot policia./21Media