Bebja e reperit të njohur, Ledri Vula dhe Sarës, e cila pritet të vijë në jetë, ka marrë dhuratë të veçantë nga alpinistja, Uta Ibrahimi.

Libri për fëmijë “Uta e Maleve”,  i bazuar në eksperiencën personale të alpinistes, Uta Ibrahimi do të jetë si udhërrëfyes i vajzës së Ledrit.  

Mbrëmë artisti Ledri Vula solli emocione me publikimin e këngës “Si baba” që është dedikim për vogëlushen që po vjen në jetë./21Media

#DPZ #UtaIbrahimii i bën dhuratë të veçantë bebushit të Ledrit dhe Sarës

#DPZ #UtaIbrahimii i bën dhuratë të veçantë bebushit të Ledrit dhe Sarës

Gepostet von RTV21 am Sonntag, 11. Oktober 2020