Vaji i kokosit mund t’i ushqejë thonjtë dhe t’i mbajë kutikulat e shëndetshme. Vendosni disa pika vaj kokosi në thonjtë tuaj dhe masazhoni, derisa të absorbohet kjo sasi.

Kështu ju mund t’i shëroni dhe t’i forconi thonjtë tuaj./21Media