Duket se edhe Amelia do të jetë pjesë e skenës muzikore

Duket se edhe Amelia do të jetë pjesë e skenës muzikore

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, të cilët jo rrallë janë pjesë e mediave rozë.

Çifti në vitin 2017 janë bërë prindër të një vajze për herë të parë, të cilën e pagëzuan me emrin, Amelia, shkruan rtv21.tv

Edhe pse ende e vogël Amelia po fillon të shfaqë talentin e saj në fushën e muzikës. Talentin e Amelias e zbuloi për  publikun, Egzona përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram.

Duket se edhe Amelia do ta trashëgojë talentin familjar për anën artistike, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se,  Albatriti dhe Egzona prindër për herë të dytë janë bërënë janar. Ata u bënë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali, të cilët i pagëzuan me emrat Elia dhe Elard.

Ndryshe, ““Për ty”, titullohet projekti i fundit muzikor që Albatriti ka publikuar në muajin korrik. /21Media