Një tjetër talent në familjen Qaka

Një tjetër talent në familjen Qaka

Të gjithë, sidomos ata që janë rritur në një familje artistësh, e dinë se çfarë duhet të sakrifikojë një artist për të mbajtur në këmbë karrierën e tij.

Orë të tëra në studio dhe para kamerave, koncerte deri në orët e para të mëngjesit, udhëtime jashtë vendit dhe asnjëherë kohë me bollëk për familjen janë vetëm disa sakrifikica që duhet të bëjnë këngëtarët.

Sigurisht edhe ky fundvit e fillimvit ishte i stërmbushur me angazhime për këngëtarin e njohur Besnik Qaka. Por ai ka ndarë kohë për familjen e tij, shkruan rtv21.tv

Së bashku me bashkëshorten dhe vajzën, anëtari i grupit NRG Band ka udhëtuar drejt Bogës për të shijuar këtë fshat të bukur.

Gjatë qëndrimit atje, Besniku po argëtohet shumë me Unën. Të dy janë xhiruar duhet vallëzuar me këngë popullore para familjarëve të tyre.

E vogla e familjes Qaka duket qartë se pëlqen shumë muzikën dhe vallëzimin, pasi me lëvizjet e saja i ka mahnitur të gjithë.

Kujtojmë se “Kam shumë mall” është kënga e fundit e NRG Band, videoklipi i së cilës ka arritur të klikohet mbi 3.4 herë në kanalin e tyre në YouTube./21Media