Blue Ivy fitoi një çmim të rëndësishëm

Blue Ivy fitoi një çmim të rëndësishëm

Vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy fitoi çmimin e saj të parë të madh muzikor në NAACP Image Awards. 8-vjecarja fitoi një çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”, ku interpreton përkrah së ëmës Beyoncé, Wizkid dhe Saint Jhn, transmeton rtv21.tv

Ylli i ri po ndjek hapat e së ëmës. Ajo formoi grupin e parë të vajzave, të quajtur “Girl’s Tyme”, kur ishte vetëm 8-vjeçare./21Media