Vajza e tij e festoi ditëlindjen e 26-të

Vajza e tij e festoi ditëlindjen e 26-të

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ishte shumë aktiv këtë vikend me postime në Twitter. Megjithatë, presidenti nuk gjeti kohë t’i urojë ditëlindjen e 26-të vajzës së tij më të vogël, Tiffany.

Kjo u vërejt edhe më shumë kur familjarët e tjerë i dedikuan urime të veçanta asaj përfshirë edhe Ivanka Trump, vajza e madhe e presidentit të SHBA-së.

“Urime ditëlindjen Tiffany.”, shkroi ajo.

 

View this post on Instagram

 

Happy, happy birthday Tiffany! You have grown into an amazing woman, despite my many babysitting fails! 😜

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Tiffany ia ktheu: “Haha e dua këtë fotografi dhe të dua shumë!”, transmeton rtv21.tv

Tiffany është vajza e Donaldit me gruan e dytë, Marla Maples, me të cilën ishte i martuar gjatë viteve 1993-1999./21Media