Videon e ka publikuar Ermali

Videon e ka publikuar Ermali

Njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, Ermal Fejzullahu ka publikuar një video me vajzën e tij të vogël, Erën në Instagram. E veçanta e kësaj video është se vajza e tij këndon këngën “Zemër”, të Dhurata Dorës dhe artistit algjerian, Soolking. E gjithë vëmendja është te Era e bukur, transmeton rtv21.tv

“Zemër, me zemrën tem”, ka shkruar Ermali krahas videos.

View this post on Instagram

“margin-left: auto;”>

 

“Zemër” me zemren tem @bigbangbeats @dhuratadora @italoptik

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

“Zemër” është publikuar më 19 prill, fillimisht në platformat online, pastaj edhe në Youtube. Për videoklipin e kësaj kënge është përkujdesur Max Production, ndërsa teksti është shkruar nga Dhurata, Soolking dhe BigBang. Ky projekt ka grumbulluar mbi 14 milionë klikime./21Media