Pamje nga festa përrallore

Pamje nga festa përrallore

Seriali turk “Kara Sevda” arriti të pëlqehet shumë jo vetëm në Turqi, por edhe në vende të ndryshme të botës.

Ai u shfaq edhe për publikun shqiptar përmes RTV21.

Në mesin e shumë aktorëve të njohur ishte edhe voglushja në rolin e bijës së “Nihanit” dhe “Kemajlit”, “Denizi”.

Aktorja, e cila i dha jetë këtij roli quhet Arven Beren, ku vetëm katër muajshe sa ishte në fillim të serialit ka arritur të fitojë famë dhe të pëlqehet nga të tjerët.

Dje për “Denizin” ishte një ditë e veçantë pas që ajo festoi ditëlindjen e saj të tretë, shkruan rtv21.tv

Pa dyshim se për këtë ditë nuk munguan urimet e shumta nga fansat e saj, përveç urimeve nuk ka munguar edhe festa e ditëlindjes e organizuar nga prindërit e vogëlushes.

Kujtojmë se, “Denizin” mund ta gjeni edhe në rrjetin social Instagram, pasi që prindërit e saj kanë hapur një llogari me emrin e Arven Beren, ku vazhdimisht postojnë fotografi e video të saj.

Edhe pse nuk ka kohë të madhe që seriali ka përfunduar, aktorja ka ndryshuar shumë, ajo tani është rritur dhe vështirë se do ta njohin shikuesit e serialit. /21Media