Kaq e ëmbël është vogëlushja

Kaq e ëmbël është vogëlushja

Këngëtari i mirënjohur, Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij, Erxhina Ismajli – Llalloshi, në shkurt të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë. Erxhina solli në jetë të ëmblën Roma, e cila duket se u ka ngjarë shumë atyre.

Në imazhet e fundit që publikoi gruaja e këngëtarit, vogëlushja shfaqet e veshur me shumë shije, transmeton rtv21.tv

“Dashuri”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Çifti i mirënjohur ka edhe një djalë, Priamin.

Miloti dhe Erxhina u kurorëzuan në prill të vitit 2016./21Media