Ivanka  i huton të gjithë

Ivanka  i huton të gjithë

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Ivanka Trump, është paraqitur mjaft transparente gjatë mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në New York. 37-vjeçarja edhe këtë herë “ka harruar” të veshë reçipetat dhe këmisha prej mëndafshi i ka zbuluar asetet e saj.

Edhe pse Ivanka nuk kishte veshur reçipeta, pjesa tjetër e veshjes ishte mjaft bukur. Ajo veshi një fund ‘Prada’ të bardhë deri në gjunjë, çmimi i të cilës është 2 mijë e 130 dollarë. Biondja po ashtu, këtë dukje e kombinoi edhe me një palë këpuca të zeza shkëlqyese.

Ndryshe, Ivanka është e martuar me Jared Kushner, këshilltarin e presidentit Donald Trump dhe janë prindër të tre fëmijëve./21Media