Ajo duket bukur në imazhet e fundit

Ajo duket bukur në imazhet e fundit

Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë ndër emrat më të njohur dhe të dashur të muzikës popullore.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, Albatritit, Albionës dhe Eneas. Dy të parët jeni mësuar t’i shihni shpesh në mediat rozë, ndërsa vajza e vogël e këngëtarëve të mirënjohur ka qenë më pak e komentuar.

Por, duke u rritur, Enea po bëhet më aktive në rrjete sociale, ku po merr vëmendje më të madhe. Sot bukuroshja e familjes Muçiqi publikoi dy imazhe të bukura në instagram, në të cilat duket mjaft bukur.

Në imazhet e fundit të publikuara për 4 mijë e 545 ndjekësit e saj në isntagram, Enea Muçiqi po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë: Albatritin, Albionën dhe Enean./21Media