Valtoni publikon këngën e  re

Valtoni publikon këngën e  re

Këngëtari i njohur, Valton Krasniqi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “A je ti” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, përcjell rtv21.tv.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të këngëtarit në Youtube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

“Nuk ta fal” është projekti i fundit muzikor i Valtonit që është publikuar në qershor të këtij viti. Kënga deri më tani numëron mbi 439 mijë klikime në kanalin Youtube./21Media