Këngëtaret e njohura, Valza Zhegrova dhe Kanita Suma kanë bashkruar forcat e tyre për projektin e tyre të ri muzikor.

Këtë artistet e kanë bërë të ditur përmes një imazhi të përbashkët që e kanë publikuar në Instagram.

Valza dhe Kanita kanë bërë të ditur se kënga do mbaj titullin ‘Hala’, teksa nuk kanë dhënë ndonjë detaj tjetër rreth ketij bashkëpunimi, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

HALA x @kanitasofficial ❤️

A post shared by VALZA (@valzaa.zh) on

 

View this post on Instagram

 

HALA X @valzaa.zh 🤍

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur treshja për publikun shqiptar. /21Media