Këngëtaret e njohura, Valza Zhegrova dhe Kanita Suma sonte publikuan bashkëpunimin.

“Hala” titullohet kënga e arstisteve, të cilën e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Muma, për Beat-in janë përkujdesur Mixey & Apollo, ndërsa për muzikën, MIXEY MUSIC.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Onima./21Media