Van de Beek do të luaj në ndeshjen e dytë kundër PAOK

Van de Beek do të luaj në ndeshjen e dytë kundër PAOK

Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek ka pranuar që e ardhmja e tij është ende e paqartë.

Reali e ka konfirmuar interesimin për holandezin, i cili po vazhdon të luaj për Ajaxin. Van de Beek e ka pranuar që do të luaj në ndeshjen e dytë kundër PAOK.

“Gjërat janë ende të paqarta dhe shpresoj që të zgjidhen brenda një kohë sa me të shkurtër. Një gjë është e qartë se do të luaj kundër PAOK. Është mirë, ngase klubi kërkon që unë të qëndrojë”, deklaroi ai.