Natalia Bryant, vajza e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, feston sot datëlindjen e saj të 18-të.

Nëna e saj, Vanessa në këtë ditë të veçantë ka publikuar disa nga kujtimet më të bukura që ato kanë me Kobe.

Në njërën prej fotove, Vanessa shfaqej e ulur në një fushë basketbolli përkrah Kobe dhe vajzës së tyre, që asokohe ka qenë një vogëlushe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)

Kujtojmë se Kobe Bryant ka vdekur në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku mbeten të vdekur edhe me shtatë persona të tjerë, përfshirë edhe vajzën e tij 13-vjeçare, Gianna Maria Bryant./21Media