Viktima nuk kishte mundur t’iu rezistoi lëndimeve të marra

Viktima nuk kishte mundur t’iu rezistoi lëndimeve të marra

Policia ka njoftuar se dje në Istog rreth orës 09:50 një person derisa ishte duke punuar me ekskavator, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Pejës ku dhe ka ndërruar jetë.

Në raportin e policisë më tej thuhet se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor./21Media