Ditë zie për familjen e këngëtares

Ditë zie për familjen e këngëtares

Këgëtares së njohur shqiptare, Kaltrina Selimit i ka vdekur nëna.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka njoftuar për ceremoninë mortore. Këngëtarja e cila po kalon ditë të vështira ka marrë shumë komente ngushëlluese.

Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”, shkroi Kaltrina, përkrah një fotografie të zezë.

 Ndërsa, Kaltrina ka kohë që jeton në Londër, bashkë me burrin e saj Dritonin dhe djalin, Tristanin./21Media