Viktimës iu kishte përkeqësuar gjendja shëndetësore

Viktimës iu kishte përkeqësuar gjendja shëndetësore

Një person ka humbur jetën pasi i ishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe ishte rrëzuar përderisa ishte duke punuar.

Sipas policisë rasti i cilësuar si “vdekje aksidentale” ka ndodhur dje rreth orës 12:00 në Prishtinë.

Viktima ishte dërguar në QKUK ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima ishte pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion./21Media