Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi dhe bashkëshortja e tij, Edibja u bënë prindër për herë të dytë.

Familja Muriqi janë bekuar me një vajzë, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, në vitin 2018, çifit u bekuan me një djalë që e pagëzuan me emrin Orhan.

Vedati dhe Edibja dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2017./21Media