Këngëtari i njohur, Veli Sahiti nesër do e publikojë bashkëpunimin me reperin Fero, shkruan rtv21.tv

Thesar Sahiti menaxheri i Veli Sahitit, për portalin rtv21.tv tregoi se kjo këngë do i kushtohet Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe për këtë arsye do publikohet nesër në Ditën e Flamurit.

Kujtojmë, se ky është bashkëpunimi i parë i këtyre atistëve dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media