Blero ka një vëlla këngëtar

Blero ka një vëlla këngëtar

Blerim Muharremi-Blero përveç angazhimeve dhe sukseseve të shumta që po tregon në karrierën muzikore, ai marrëdhënie të mira ka edhe me kolegët e tij këngëtarë.

Kjo gjë vërehet jo vetëm nga bashkëpunimet e tij muzikore, por edhe nga postimet e shumta që ai i bën në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

Njëri nga vëllezërit e tij, siç e quan ai është këngëtari, Ermal Fejzullahu, me të cilin ka publikuar edhe një fotografi. ”My bro Ermal Fejzullahu”, ka shkruar Blero mbi foto.

Ndryshe, Blero Muharremi ka pranuar se është duke punuar rreth projekteve të reja./21Media