Duke pasur parasysh gjendjen e pandemisë që ka përfshirë gjithë botën, maskat janë bërë të domosdoshme. Kështu që nuk është për t’u habitur që ato janë shndërruar në aksesorin më të poullarizuar të modës në vitin 2020, përcjell portali rtv21.tv

Dhe në shtetin perëndimor indian Gujarat mund të gjeni maska nga më të ndryshmet e madje edhe të çuditshme me çmime marramendëse – me 2,000 dollarë.
Atje mund të provoni një maskë të fortë prej ari, apo edhe një të bërë nga buka e sheshtë!/21Media